Šolska sovica dobitnica priznanje za najkvalitetnejšo otroško oziroma mladinsko glasilo zavodov za usposabljanje Republike Slovenije za leto 2023

Društvo specialnih in rehabilitacijskih pedagogov Slovenije je glasilu prilagojenega programa naše šole z naslovom ŠOLSKA SOVICA podelilo priznanje za najkvalitetnejšo otroško oziroma mladinsko glasilo zavodov za usposabljanje Republike Slovenije za leto 2023.

Podelitev priznanj za otroška in mladinska glasila zavodov za usposabljanje za leto 2023 bo na XXXVI. srečanju specialnih in rehabilitacijskih pedagogov Slovenije, ki bo v petek 6. oktobra 2023 ob 10.00 uri v Centru Gustava Šiliha Maribor.

Iskrene čestitke vsem ustvarjalcem glasila na čelu z urednico, Tatjano Ivačič ter učencem, ki so lahko zelo ponosni, da so sodelovali pri pripravi Šolske sovice.

CASOPIS-OPP-SOLSKA-SOVICA-JUNIJ-2023