Osnovna šola Franja Malgaja Šentjur, Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur in Podružnična osnovna šola Blagovna, Proseniško 22, 3230 Šentjur imata zadnji dan pouka v šolskem letu 2020/2021 v četrtek, 24. 6. 2021.

Zadnji šolski dan bomo namenili obeležitvi dneva državnosti in podelitvi spričeval. Po zaključku bodo učenci odšli na kosilo oz. domov. Podaljšano bivanje bo potekalo po urniku.

Himna Republike Slovenije

V četrtek, 24. 6. 2021, ostane jutranji prevoz učencev v šolo po ustaljenem voznem redu.

Posebnost je razvoz učencev iz Osnovne šole Franja Malgaja Šentjur in iz Podružnične osnovne šole Blagovna s pogodbenim avtobusom. Prevoz učencev s pogodbenim avtobusom se bo vršil eno uro prej, in sicer pogodbeni avtobus odpelje izpred POŠ Blagovna eno uro prej (namesto ob 13. 50 odpelje ob 12.50). Odhod pogodbenega avtobusa iz Šentjurja proti POŠ Blagovna in Bukovžlaku je ob 13.45 (namesto 14.45).

Ob zaključku šolskega leta bi se želeli iskreno zahvaliti staršem za letošnji prispevek v šolski sklad. Resnično ste nas nagradili in z zbranimi sredstvi smo sofinancirali nakup mobilne naprave za dezinfekcijo zraka in opreme za učilnico oddelka s prilagojenim programom.

Vsem skupaj želimo prijetne poletne dni in nasvidenje 1. septembra.

Kolektiv OŠ Franja Malgaja Šentjur