Dragi učenci, cenjeni starši,

pričenja se novo šolsko leto in veseli nas, da ga bomo pričeli skupaj in v šolskih prostorih.
V ta namen smo pripravili nekaj osnovnih navodil, kako bo potekalo delo na šoli po “modelu B”, ki ga je predvidelo šolsko ministrstvo.
Zavedamo se, da bo šolsko leto zahtevno in da bo potrebno veliko prilagajanja spreminjajočim se razmeram in preventivnim ukrepom za omejitev širjenja nalezljivih bolezni.
Zavedamo pa se tudi tega, da bomo brez upoštevanja pravil, šolske klopi hitro zamenjali s poukom na daljavo.

NIJZ nas je 28. 8. 2020 obvestil glede priporočenega nošenja zaščitnih mast tudi za otroke od 6. leta starosti. NIJZ nošenje mask priporoča na hodnikih in ostalih skupnih prostorih, v učilnicah pa nošenje mask ne priporoča. Poudarjamo, da gre za priporočilo.

OSNOVNI NAPOTKI OB NOVEM ŠOLSKEM LETU

Otrok naj v šolo (razredniku) prinese podpisano izjavo starša pred vstopom otroka v šolo (Izjava starša pred vstopom otroka v šolo).

Urniki so dostopni na prvi strani.

Vsem učencem in staršem želimo uspešno šolsko leto.

Ravnatelj, mag. Jure Radišek s sodelavci

PS, Med počitnicami smo bili na šoli zelo pridni. Kaj vse smo v tem času postorili, vam bomo izdali malo kasneje, za začetek pa vam pokažemo obnovljeni učilnici obeh prvih razredov, ki že pričakujeta nove prvošolce.